ŻALUZJE FASADOWE

System zewnętrznych żaluzji poziomych

Poniżej oferowane systemy
System C50 Slim

System C50 Slim

Żaluzja fasadowa C50 Slim - lekka konstrukcja, charakteryzująca się zwiększoną elastycznością i trwałością.  W systemie zastosowano innowacyjne rozwiązanie odwróconej szyny głównej uzyskując zwiększone walory estetyczne i użytkowe.

Czytaj dalej
System C50

System C50

Żaluzja fasadowa C50 - lekka konstrukcja, posiada pióra o zwiększonej sztywności. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli umożliwia swobodną regulację natężenia światła.

Czytaj dalej
System C80 Cube

System C80 Cube

Żaluzja fasadowa C80 Cube - nowe rozwiązanie ułatwiające prosty i szybki montaż. W systemie zastosowano kasetę o przekroju kwadratowym wykonaną z ekstrudowanego aluminium, element nośny stanowią prowadnice Cube, na których wspiera się cały system. Istnieje możliwość zastosowania prowadnic linkowych. System przeznaczony do montażu na fasadzie obiektu.

Czytaj dalej
System C80

System C80

Żaluzja fasadowa C80  - system zawojował przestrzeń osłonową, jest to obecnie najbardziej popularne rozwiązanie w kategorii tego rodzaju przesłon zewnętrznych. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w zależności od indywidualnych potrzeb.

Czytaj dalej
System Z90 Cube

System Z90 Cube

Żaluzja fasadowa Z90 Cube - w systemie zastosowano kasetę o przekroju kwadratowym wykonaną z ekstrudowanego aluminium. Element nośny stanowią prowadnice Cube, które przenoszą ciężar systemu na słupy fasady co zapewnia prosty i szybki montaż. Pióra w kształcie litery Z podwyższają współczynnik zaciemnienia, zostały również wyposażone w profil wyciszający. System przeznaczony do montażu na fasadzie obiektu.

Czytaj dalej
System Z90

System Z90

Żaluzja fasadowa Z90 - unikatowy kształt lameli w tym systemie daje możliwość niemal pełnego domknięcia, pióra zostały wyposażone w profil wyciszający. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła.  System przeznaczony do montażu we wnękach oraz na fasadzie obiektu.

Czytaj dalej