MARKIZY TARASOWE

Perfekcyjne zacienienie tarasów

Poznaj systemy
Malta

Malta

Malta - lekka, wolno wisząca markiza tarasowa. Jej kompaktową konstrukcję wyróżnia uniwersalny uchwyt ścienno -sufitowy, zapewniający szybkość i prostotę montażu, oraz umożliwiający pochylenie markizy nawet do 85 stopni. Łańcuch Flyera zastosowany w przegubach ramion sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Polecamy do przesłonięcia niewielkiego tarasu lub balkonu.

Czytaj dalej
Silwer Plus

Silwer Plus

Silver Plus - markiza tarasowa o lekkiej konstrukcji. Rozkładane ramiona markizy, wykonane ze specjalnego stopu aluminium, są zamontowane na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Łańcuch Flyera zastosowany w przegubach sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja markizy opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej. Opcjonalny aluminiowy daszek ochrania zwiniętą tkaninę i podkreśla estetyczny wygląd całej markizy. Markiza Silver Plus to dobry wybór do zacienienia tarasów i balkonów średniej wielkości.

Czytaj dalej
Australia

Australia

Solidnie wykonana markiza tarasowa o prostej konstrukcji. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury w markizach o dużej szerokości, zapewniając dobre napięcie tkaniny. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów. Ten model markizy przeznaczony jest do zacieniania dużych tarasów, znajduje zastosowanie również na powierzchniach komercyjnych.

Czytaj dalej
Jamaica

Jamaica

Wyjątkowo wytrzymała a zarazem elegancka markiza tarasowa. Rozkładane ramion markizy mocowane są na aluminiowych uchwytach o specjalnej konstrukcji. Zastosowane w konstrukcji ramiona łańcucha Flyera w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają temu modelowi długą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania. Markiza Jamaica to idealny wybór dla dużych tarasów oraz powierzchni komercyjnych.

Czytaj dalej
Palladio

Palladio

Markiza tarasowa z kasetą ochronną. Połączenie szyku i praktyczności. Wykorzystanie specjalnej konstrukcji uchwytów ramion powoduje, że przy zwijaniu markizy ramiona się unoszą a w następstwie belka przednia domyka się szczelnie z kasetą osłaniając zwiniętą tkaninę. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyera w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne działanie, natomiast aluminiowa kaseta ochronna znacznie wydłuża żywotność tkaniny. Markizę tarasową Palladio polecamy zarówno do osłonięcia tarasów w budynkach mieszkalnych jak również do zacienienia powierzchni w obiektach komercyjnych.

Czytaj dalej
Dakar

Dakar

Wyjątkowa, elegancka markiza tarasowa kasetowa. Pełna kaseta o opływowych kształtach nadaje tej markizie nowoczesny i elegancki wygląd równocześnie osłaniając tkaninę i ramiona przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. W konstrukcji markizy zastosowano rozkładane ramiona ze stopu aluminium, które zamocowano na uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzyjne przeguby z łańcuchem Flyera ze stali nierdzewnej zapewniają im wytrzymałość i niezawodne działanie.  Markizę Dakar polecamy jako doskonałe rozwiązanie dla zacieniania dużych tarasów i powierzchni komercyjnych.

Czytaj dalej