MARKIZY BALKONOWE

System do zacieniania balkonów, okien i małych tarasów

Poznaj systemy
Italia

Italia

Markiza nad okienno - balkonowa. Doskonale sprawdza się do zacieniania i osłony wnęk okiennych, balkonów małych tarasów i werand. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej , dzięki czemu model ten może być mocowany w miejscach gdzie podłoże nie pozwala na zamocowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami.

Czytaj dalej
Italia poręczowa

Italia poręczowa

Markiza balkonowa, praktyczna ochrona przeciwsłoneczna oraz ozdoba wnęk balkonowych. Cechą charakterystyczną tego modelu markizy balkonowej są ramiona mocowane do balustrady balkonu, za pomocą których reguluje się kąt pochyłu tkaniny. W belce czołowej markizy znajdują się uchwyty do których mocuje się ramiona zakończone uchwytami hakowymi. Odpowiednie naprężenie markizy osiąga się przez zwinięcie nadmiaru tkaniny.

Czytaj dalej
Italia kasetowa

Italia kasetowa

Markiza nad okienno - balkonowa przeznaczona do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand. Aluminiowa kaseta osłania tkaninę i chroni ją przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dlatego model ten może być montowany nawet tam gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zamontowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami.

Czytaj dalej