ROLETY OPOLE - ŻALUZJE FASADOWE - MARKIZY

PLISY - REFLEKSOLE - PERGOLE - VERANDY - ŻALUZJE DREWNIANE

Poznaj ofertę

Odkryj korzyści posiadania rolet zewnętrznych

Bezpieczeństwo

Wszystkie drogi prowadzą do domu...

Szczególną rolę w życiu każdego z nas pełni dom - nasz dom. Cisza, spokój i bezpieczeństwo gwarancją solidnego odpoczynku po trudach dnia codziennego. Instalując rolety zewnętrzne robimy milowy krok w tym kierunku.

Oszczędność

Za zaoszczędzone złotówki pojedziemy na wakacje...

Do produkcji rolet zewnętrznych wykorzystujemy profile aluminiowe wypełnione pianką poliuretanową. System został skonstruowany tak aby pomiędzy powierzchnią okna a pancerzem rolety wytwarzała się poduszka powietrzna stanowiąca doskonały izolator powstrzymujący ubytki energii cieplnej. Rolety zewnętrzne pozwalają na redukcję wydatków na energię przez cały rok nawet do 30%.

Zimą cieplej

Czy wiesz, że zimą okna i drzwi przyczyniają się do straty nawet do 25% ciepła?

Zaczynając remont domu lub budowę nowego ogromną wagę przykładamy do jak najlepszej izolacji ścian zewnętrznych budynku warstwą styropianu lub wełny mineralnej. A co z otworami okiennymi? To właśnie rolety zewnętrzne w znaczący sposób przyczyniają się do redukcji utraty ciepła zimą. Nie zapominajmy zatem o zabezpieczaniu również powierzchni okiennych.

Latem chłodniej

Czy wiedziałeś, że latem szklane powierzchnie w 80% chłoną światło słoneczne?

Nowoczesna architektura bazuje na pięknych, ogromnych szklanych połaciach. Naturalne światło jest niezmiernie ważnym czynnikiem naszej egzystencji. Ale jak mówi stare powiedzenie "co za dużo to niezdrowo". Im więcej okien, tym większa prawdopodobieństwo że nasz dom latem będzie się znacznie bardziej nagrzewał. Przebywanie w pomieszczeniach stanie się mniej komfortowe a nawet uciążliwe. Aby tego uniknąć warto zainwestować w rolety zewnętrzne.  Aluminiowe ścianki pancerza skutecznie odbijają promienie słoneczne dzięki czemu w naszym domu, nawet przy wysokich temperaturach na zewnątrz, będzie panował miły chłód. Jeśli zostawimy zamknięte rolety na cały upalny dzień, wieczorem będziemy mogli cieszyć się przyjemnym chłodem i odprężającym cieniem. 

Prywatność

Bo nie każdy musi wiedzieć co właśnie robimy :)

Nie mniej ważną cechą charakteryzującą systemy rolet zewnętrznych jest ochrona przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Opuszczony pancerz rolet zagwarantuje nam pożądaną intymność. Nad to skutecznie wyeliminuje znaczną część hałasu dobiegającego z zewnątrz.

Komfort i funkcjonalność

Komfort

Intymność

Intymność

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zanim wybierzesz system...

Zastanów się

czego oczekujesz od systemu osłonowego. Jaką funkcję ma spełniać. Czy chcesz wykorzystywać żaluzję, roletę tylko do regulowania natężenia światła czy może zależy Ci aby ochronić się również przed słońcem? A może system ma gwarantować Ci izolację termiczną zimą i bezpieczeństwo przed intruzami? Spektrum zastosowania żaluzji, rolet, plis które posiadamy w ofercie jest ogromne.

Sprawdź różnice

jakie cechy i właściwości ma dany system osłonowy. Posiadamy w ofercie systemy żaluzji, rolet które oprócz tradycyjnych zastosowań mogą również pełnić dodatkowe funkcje. Na przykład żaluzje drewniane będą doskonałą ochroną słoneczną stosowaną wewnątrz pomieszczeń ale również będą gwarantowały niesamowite wrażenie estetyczne, nadając wnętrzu wyjątkowy klimat i design. Natomiast żaluzje fasadowe taką rolę odegrają w zestawieniu z nowoczesną, zewnętrzną elewacją. Obydwa systemy podobne w swojej formie i budowie a jakże inne właściwości. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą kolekcją wszystkich oferowanych systemów osłonowych.

Zanim zapytasz o cenę

zastanów się czy oczekujesz produktu o niskiej wartości i niskiej jakości, czy może jednak zależy Ci aby system był doskonale dopasowany i skonfigurowany wyłącznie według Twoich potrzeb. Zamawiając nasze rolety, żaluzje masz gwarancję, że produkty będą wyprodukowane z materiałów, komponentów z gwarancją jakości przy zachowaniu możliwie atrakcyjnych cen.

Zapytaj o promocję

Na każdy miesiąc roku przygotowujemy dla naszych Klientów niespodzianki. Zanim złożysz zamówienie sprawdź jakie aktualnie obowiązują promocje.